Postępująca rewolucja kosmiczna i nadciągająca wojna

Lubisz czytać nietuzinkowe publikacje? Temat geopolityki nie jest Ci obcy? Chciałbyś poznać mechanizmy, które rządzą naszym światem? Koniecznie zaopatrz swoją domową bibliotekę o świetnie zrealizowaną książkę Jacka Bartosiaka “Wojna w kosmosie” i poznaj połączenia między naszą Ziemią a kosmosem!

Publikacja Jacka Bartosiaka “Wojna w kosmosie” to unikalna i niezwykle interesująca pozycja, która pochłonęła miliony czytelników na całym świecie! Kontrowersyjna książka, która porwie każdego, kto jest zainteresowany nieuniknionymi zmianami naszego świata!

Jacek Bartosiak urodził się w 1976 roku w Polsce. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UW w Warszawie. Autor jest popularnym polskim prawnikiem i publicystą, zajmującym się głównie tematem geopolityki. Bartosiak jest założycielem portalu Strategy&Future oraz pełnił funkcję dyrektora Programu Gier Wojennych. Jego publikacje są pełne kontrowersji, stąd wywołują liczne ciekawe debaty. Autor takich pozycji jak: “Nadchodzi III wojna światowa”, “Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, “Koniec końca historii”.

Książka “Wojna w kosmosie” zawiera wiele ciekawych kwestii, które nie są poruszane na co dzień. Bartosiak ukazuje całkiem nowe spojrzenie na powiązania polityki i kosmosu, a głównie na to, jak ważną rolę, odgrywają w teraźniejszym świecie. Autor zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po kosmosie, przedstawiając przy tym technologie wojskowe, czy też wpływ rewolucji informatycznej na nasz świat. Ujawnia skutki, tzw. wojny wpływów, która już nas dosięga i, która będzie stanowić początek konfliktu między największymi mocarstwami. Przedstawia również liczne kłamstwa, którymi jesteśmy zatruwani przez domenę publiczną. Publikacja napisana jest w rzetelny i zrozumiały sposób, dzięki czemu trudne terminy można łatwo zrozumieć. 

Publikacja Jacka Bartosiaka uprzytamnia ludzi o tym, że nasz świat to niewielka cząstka, w porównaniu do tego, co oferuje nam przestrzeń kosmiczna. Spektakularna i porywająca książka!

Z całego serca polecam publikację “Wojna w kosmosie” tym wszystkim, którzy nie boją się poznawać prawdy o otaczającym nas świecie. W szczególności tym, którzy interesują się szeroko pojętą geopolityką.